Rajd Kwitnącej Azalii.
Kategoria: Turystyka
Co za dzień, wiele się działo na rajdzie organizowanym przez Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów. Tyle wrażeń z jednego rajdu można by było obdzielić kilka imprez rowerowych. Jak zwykle uczestnicy dopisali a następnie wspólnie z Burmistrzem Miasta Łańcuta Damianem Szubartem , dyr. MOSiR Jerzym Hałka, Przewodniczącą Komisji Społecznej RM Anną Ryznar-Sicńską , Adamem Nazimkiem i Karoliną Pil-Sowa rozpoczęliśmy sezon turystyki rowerowej na terenie Miasta Łańcuta startując w Łańcuckim Rajdzie Rowerowym Kwitnącej Azalii. Z parkingu MOSiR w Łańcucie przy ul. Składowej cykliści ruszyli na trasę do Rakszawy, Wydrza, Julina -Marysina, Podkudłacza , Brzózy Stadnickiej i Żołyni. .Rozpoczęli przejazd historyczną drogą tak jak 92 lata temu przejeżdżał z Łańcuta do Rakszawy Wincenty...