Mapa społeczności

airmisio | Wyścigi rowerowe Rezultat: 1199 - strona: 74/120

airmisio  (25.05.2010, g. 07:27)   edytuj usuń

Skandia Maraton - Nałęczów - 2010-07-03

Data startu:  2010-07-03 Miejsce startu:  Nałęczów

Trasa bardzo malownicza, przebiegająca w połowie po Kazimierskim Parku Krajobrazowym - łatwa technicznie. Przebiega głównie drogami szutrowymi, polnym i łąkami, ale są też długie odcinki drogami asfaltowymi. Trudność mogą sprawić odcinki gliniaste i lessowe, gdzie w razie deszczów nawierzchnia będzie zapychać bieżnik i będzie ślisko. Po za jednym odcinkiem podjazdy krótkie – interwałowe. W Kazimierzu Dolnym ostry podjazd kocimi łbami od Rynku na Starym Mieście, miejsce bardzo szczególne gdzie uczestników dopingować będą setki kibiców.

  Komentuj | więcej »

airmisio  (17.05.2010, g. 13:25)   edytuj usuń

Konwaliowy rajd rowerowy - Puławy - 2010-05-22

Data startu:  2010-05-22 Miejsce startu:  Puławy

Trasa rajdu wiedzie Niebieskim szlakiem rowerowym i liczy około 30 kilometrów. Ze względu na niski stopień trudności w rajdzie mogą brać udział osoby w różnym wieku i całe rodziny. Celem rajdu jest popularyzacja niebieskiego szlaku rowerowego oraz rodzinnej turystyki rowerowej. Jak zwykle spotkamy się w sobotę 22 maja 2010 roku o godzinie 10.00 przed Halą Sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach przy Al. Partyzantów 11 aby po krótkiej odprawie wspólnie wyruszyć na trasę rajdu. W trakcie rajdu towarzyszyć nam będą wiosenne krajobrazy, zielona i soczysta zieleń, wiosenne kwiaty oraz liczne kolonie konwalii będące symbolem rajdu. Krzykliwe o tej porze ptactwo wodne: bielik krzykliwy, żurawie, gęsi gęgawe, perkozy, czaple siwe, bociany oraz zielone pola i soczysta zieleń...

  Komentuj | więcej »

airmisio  (12.05.2010, g. 14:07)   edytuj usuń

EMTB Enduro Trophy - Bielsko-Biała - 2010-05-22

Data startu:  2010-05-22 Miejsce startu:  Bielsko-Biała

Trasa pierwszej w tym sezonie edycji EMTB Enduro Trophy, rozgrywana będzie w najbliższych okolicach Bielska-Białej, w zachodniej części Beskidu Małego. Najwyższe punkty na trasie to Magurka Wilkowicka ( 909m ) i Gaiki ( 808m ). Niech Was jednak nie zmyli mała wysokość tych gór, są strome i nieźle potrafią dać w kość! Start zawodów umiejscowiony jest na parkingu przy Przełęczy Przegibek. Stąd zaczyna się OS1 - podjazdowy - który rozpoczyna się fragmentem interwałowym, by w końcowej cześci przejść w ostry kamienisty podjazd z metą na Gaikach, który dla niejednego z Was może by trudny do pokonania z siodła. OS2 - zjazdowy - wymaga sporych umiejętności technicznych, zwłaszcza pierwsze agrafki na niebieskim szlaku, które są wyjątkowo ciasne. Później jest już łatwiej i szybciej, niemniej...

  Komentuj | więcej »

airmisio  (05.05.2010, g. 11:26)   edytuj usuń

Dirt Town - Jelenia Góra - 2010-06-20

Data startu:  2010-06-20 Miejsce startu:  Jelenia Góra

20 czerwca Dirt Town w karkonoskiej stolicy odbędzie się po raz kolejny. Tym razem w centralnym miejscu Jeleniej Góry – na placu Ratuszowym. Powstaną tam ogromne hopy, ogrodzony plac dla trialowców oraz stanie basen z gąbkami. Od rana na hopach będą trenować zawodnicy zarówno na rowerach MTB, jak i na BMX – zapowiada się krajowa czołówka. Oczywiście później przyjdzie czas na finały z grubymi nagrodami. To wszystko w rytmach najlepszych dźwięków muzycznych (dj Tom Tom znany z Lech Bike Festivalu) oraz okraszone komentarzami nawijaczy i znawców materii dirtjumpingu.

  Komentuj | więcej »