Górale na Start - Wałbrzych - 2008-09-20
Data startu: 2008-09-20 Miejsce startu: Wałbrzych
„Górale na Start 2008" to cykl wyścigów kolarstwa górskiego, które organizowane są w Wałbrzychu i okolicach przez OSiR Wałbrzych i Urząd Miasta. W tym roku „Górale" zmienią swój charakter. Wyścig wpisany został do kalendarza Dolnośląskiego Związku Kolarskiego, co więcej, zaliczany będzie również do klasyfikacji Dolnośląskiego Challenge'u MTB. Tak więc w zawodach startować będą nie tylko amatorzy, ale również zawodnicy licencjonowani z Dolnego Śląska. Tak jak w latach ubiegłych na startujących czekać będzie ciepły posiłek po zawodach, a dla najlepszych przygotowane będą nagrody rzeczowe. Po każdej edycji losowane wśród uczestników będą nagrody niespodzianki.