Mapa społeczności

airmisio | Wyścigi rowerowe Rezultat: 1199 - strona: 105/120

airmisio  (30.06.2008, g. 17:27)   edytuj usuń

Pętla Karkonosko-Izerska - Jelenia Góra - 2008-07-05

Data startu:  2008-07-05 Miejsce startu:  Jelenia Góra

Wyścig należy do cyklu Pucharu Polski w Maratonach Szosowych. Formuła ścigania zostaje ta sama: polega na pokonywaniu odcinków punktowanych i „przejazdówek”. Trasa będzie profesjonalnie zabezpieczona, uczestnicy na trasie będą mogli korzystać z bufetów, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego. Podczas maratonu prowadzone będą osobne klasyfikacje, dla jadących na rowerach szosowych i górskich. I etap: 141,7 km, kierunek Przedgórze Izerskie. II etap: 86,4 km, kierunek Kotlina Jeleniogórska z kulminacyjnym wjazdem na górę – symbol imprezy – Przełęcz Karkonoska.

  Komentuj | więcej »

airmisio  (23.06.2008, g. 12:33)   edytuj usuń

III Chrzanowski Maraton Rowerowy - Chrzanów - 2008-08-16

Data startu:  2008-08-16 Miejsce startu:  Chrzanów

Mini – 40 km (1 pętla) Mega – 80 km (2 pętle) Trasa Maratonu przebiega w dużej części chrzanowskimi rowerowymi szlakami przebiegającymi przez południową część Gminy Chrzanów. Trasa ma charakter interwałowy o łącznym przewyższeniu około 700 m (pętla 40 km) i ma bardzo urozmaiconą nawierzchnię. Prowadzi praktycznie po każdym rodzaju podłoża, w tym śliskich ścieżkach, szczególnie po deszczu. Na trasie spotkamy również korzenie, wapienne kamienie, leśne piaszczyste drogi oraz drogi trawiaste. Trzecia część trasy prowadzi po wąskich asfaltach, czasem trochę zniszczonych. Na trasie czterokrotnie przejeżdżamy przez drogi o średnim lub małym natężeniu ruchu samochodowego, a dwukrotnie przez drogi o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Tam prosimy zachować szczególną ostrożność! Wszystkie te...

  Komentuj | więcej »

airmisio  (17.06.2008, g. 09:07)   edytuj usuń

Wielki Puchar MTB - Porąbka - 2008-06-21

Data startu:  2008-06-21 Miejsce startu:  Porąbka

II EDYCJA cyklu to wyścig o Puchar Wójta Gminy PORĄBKA. Cały cykl liczy 4 edycje: Termin i miejsce pozostałych: III Edycja: Wyścig zostanie rozegrany w dniu 6.09.08r. w Dąbrowie Górn. /Góra Borowa/ ul. Kasprzaka IV Edycja: Wyścig zostanie rozegrany w dniu 20.09.08r. w Sosnowcu: w Parku Środula /stok narciarski/ I Edycja(już była): Wyścig zostanie rozegrany w dniu 24.05.08r. w Sosnowcu: w Parku Środula /stok narciarski/

  Komentuj | więcej »

airmisio  (04.06.2008, g. 08:29)   edytuj usuń

Wyścig Dwóch Wież - Nowa Ruda - 2008-06-15

Data startu:  2008-06-15 Miejsce startu:  Nowa Ruda

Mistrzostwa Dolnego Śląska MTB Cross Country. Wyścig odbędzie się w dniu 15 czerwca 2008 roku w Nowej Rudzie ze startem i metą na Górze Św. Anny (wjazd od Noworudzkiego Domu Kultury przy ulicy Strzeleckiej). Biuro zawodów mieścić się będzie w Schronisku na Górze św. Anny w godzinach 9.30 -10.30. Odprawa techniczna godz. 10.30. Start do pierwszego wyścigu godz.11.00. Prawo startu posiadają zawodnicy klubów stowarzyszonych w Dolnośląskim Związku Kolarskim, posiadający aktualną licencję i badanie lekarskie, oraz zaproszone ekipy z Republiki Czeskiej. O tytuły mistrzowskie rywalizować będą zawodnicy z licencjami DZKol. O nagrody finansowe lub rzeczowe rywalizować będą w klasyfikacji Dwóch Wież zawodnicy DZKol-u i zaproszonych ekip czeskich. Program: godz. 9.30. 10.30 Schronisko Góra św....

  Komentuj | więcej »